Individuálna spiritualita

Zoradiť podľa:

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!


Heinz Grill | AD-joga

Kniha Cvičenia pre dušu ponúka praktický návod pre rozvíjanie duševného života. Obsahuje cvičenia, ktorými jednotlivec dokáže skvalitniť svoje myslenie, citový život aj silu vôle. Ukazuje hodnotu duševných cvičení pre fyzické aj duševné zdravie.

22,90
viac info
Johannes W. Schneider | Franesa

Autor v knihe približuje význam jednotlivých anjelských bytostí pre človeka a naše možnosti ich prežívania. Všíma si pritom aj démonov - padlých anjelov.

8,20
viac info
Heinz Grill | Narajana

Prednáška Heinza Grilla z roku 2009 na tému vzťahu učiteľa a žiaka v spirituálnej alebo duševno-duchovne orientovanej škole.

7,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Knižka Obličky je venovaná významu tohto orgánu pre duševné zdravie, postupom pre rozvoj citového života a záujmu o okolie ako prevenciu pred duševnými poruchami a stratou zmyslu.

11,80
viac info
Martina Maria Sam | Franesa

Odborný návod pre vykonávanie duševného cvičenia spätného pohľadu na deň a rôzne deje v živote podľa pokynov R.Steinera v podaní výskumníčky M.M.Sam, ktorá sa dlhé roky venuje eurytmii, štúdiu antropozofie a biografie Rudolfa Steinera. 

6,90
viac info
Irvin D.Yalom & Marilyn Yalomová | premedia

Ako dôstojne prijať smrť a ako sa naučiť žiť bez partnera, ktorý bol súčasťou nášho života dlhé desaťročia? 
V striedavom rozprávaní nám manželia Yalomovci ponúkajú cestu, ako nájsť nádej a dať životu zmysel aj v čase očakávania smrti.

13,90
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Rudolf Steiner | Franesa

Čím prechádza ľudská duša po smrti? Akými zákonitosťami sa riadi život medzi dvomi inkarnáciami? Kniha chce napomôcť prekonať priepasť medzi životom tu na Zemi a životom po smrti, tak aby zomrelí mohli raz pôsobiť v živote a živí v ríši zomrelých.

10,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Brožúra o Srdci je odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety však môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu. 

8,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info