Individuálna spiritualita

Zoradiť podľa:

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!


Heinz Grill | AD-joga

Knižka Obličky je venovaná významu tohto orgánu pre duševné zdravie, postupom pre rozvoj citového života a záujmu o okolie ako prevenciu pred duševnými poruchami a stratou zmyslu.

11,80
viac info
Martina Maria Sam | Franesa

Odborný návod pre vykonávanie duševného cvičenia spätného pohľadu na deň a rôzne deje v živote podľa pokynov R.Steinera v podaní výskumníčky M.M.Sam, ktorá sa dlhé roky venuje eurytmii, štúdiu antropozofie a biografie Rudolfa Steinera. 

13,90
viac info
Irvin D.Yalom & Marilyn Yalomová | premedia

Ako dôstojne prijať smrť a ako sa naučiť žiť bez partnera, ktorý bol súčasťou nášho života dlhé desaťročia? 
V striedavom rozprávaní nám manželia Yalomovci ponúkajú cestu, ako nájsť nádej a dať životu zmysel aj v čase očakávania smrti.

13,90
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Rudolf Steiner | Franesa

Čím prechádza ľudská duša po smrti? Akými zákonitosťami sa riadi život medzi dvomi inkarnáciami? Kniha chce napomôcť prekonať priepasť medzi životom tu na Zemi a životom po smrti, tak aby zomrelí mohli raz pôsobiť v živote a živí v ríši zomrelých.

10,00
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Brožúra o Srdci je odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety však môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu. 

8,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info