Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Srdce

Spirituálne-sociálny proces

Heinz Grill

Brožúra o Srdci je pôvodne kapitolou z autorovej knihy Das Wesensgeheimnis der Seele (Tajomstvo podstaty duše). Je to odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu.

V súvislosti s orgánom srdca sa autor venuje autentickým a originálnym spôsobom témam sebarealizácie, osobnostného rozvoja, slobodných a usporiadaných vzťahov, posilňovaniu vedomia, rovnováhe medzi zodpovednosťou a slobodou a ďalším.

Vydavateľstvo: AD-joga

Typ produktu: brožúra

8,00
Dostupnosť: skladom

Keď sa človek naučí spirituálne-sociálnemu procesu, získa vo všetkých oblastiach života dobré spojenie so svojimi blízkymi pri súčasne najväčšom možnom zachovaní slobody.

Autor pri rozbore vzťahu spirituality a zdravia vychádza z dôkladných vedeckých poznatkov z oblasti medicíny a psychosomatiky. Spirituálna rovina popisuje hlbší duševno-duchovný význam a súvislosti orgánu srdca, jeho zdravého fungovania a tiež jeho rôznych ochorení a možností terapie.
Brožúra obsahuje tiež praktické cvičenia a liečebné podnety zamerané na tvorbu životných síl a pokoja v srdci.

„Srdce toho, kto študuje tento slnečný a tvorivý budujúci proces, sa stáva žijúcim a teplým, pretože sa pomaly posilní v univerzálnej schopnosti lásky. Vzťahy získajú životnú kvalitu a veľkorysú slobodu. Línia polarity sa stáva kruhom univerzality. Je to skutočne schopnosť tvorivého uskutočňovania a výstavby myšlienok, ktorá sa udeje prostredníctvom éterického tela a ktorá prospieva univerzálne celému životu. Je to duchovný slnečný proces, ktorý sa jednotlivec učí poznávať rozvíjaním svojej fantázie, ktorú napokon používa a vyjadruje usporiadaným spôsobom. Slnečný proces vedie k rozvoju srdca a cítenia stredu v tomto centre, ktoré sa neustále vyvíja medzi vrchnými a spodnými pólmi života.“

  • Orgán srdca a proces sebarealizácie
  • Ochorenia súvisiace so srdcom
  • Terapeutické možnosti pri orgáne srdca
  • Trojčlennosť pri tvorbe predstáv a cvičenie terapeuta s pacientom
  • Rozvinutie éterických síl pomocou jednoduchých cvičení
  • Liečivé prostriedky a opatrenia k podpore sociálneho procesu
ISBN: 978-80-973938-3-0 | počet strán: 65 | Jazyk: slovenský | Rok vydania: 2023 | Téma: Zdravie
Tagy: zdravie, imunita, duša, Ja-človeka, spiritualita, srdce, medziľudské vzťahy, duchovné školenie

Mohlo by sa Vám páčiť:


Do kategórie Zdravie

Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: