Online kníhkupectvo

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Vitajte v našom online obchode!

Nájdete v ňom výber knižných titulov, ktoré považujeme za odporúčaniahodné pre záujemcov o duchovný rozvoj a individuálnu spiritualitu.
Čítanie pre všetkých, ktorí túžia zmeniť svet a sú pripravení začať
od seba!
 

Knihy v našom online eshope sú z oblasti jogy, filozofie, psychológie, antropozofie a ďalších. Ak radi skúmate to skryté, hľadáte hlbší zmysel ľudskej existencie a spoznávate spôsoby, ako viesť harmonický a  usporiadaný život, máme knihy práve pre Vás.                                  Štúdium filozofických textov môže významne podporiť Vaše osobné bádajúce úsilie.                                                                                                                                                                                           


Novinky


Heinz Grill | AD-joga

Kniha Cvičenia pre dušu ponúka praktický návod pre rozvíjanie duševného života. Obsahuje cvičenia, ktorými jednotlivec dokáže skvalitniť svoje myslenie, citový život aj silu vôle. Ukazuje hodnotu duševných cvičení pre fyzické aj duševné zdravie.

22,90
viac info
Heinz Grill | Narajana

Vyvážená, rytmicky a esteticky zostavená výživa tvorí dôležitý stavebný kameň na ceste duševno-duchovného rozvoja.

18,00
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Knižka Obličky je venovaná významu tohto orgánu pre duševné zdravie, postupom pre rozvoj citového života a záujmu o okolie ako prevenciu pred duševnými poruchami a stratou zmyslu.

11,80
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha venovaná pedagogickým zručnostiam a duchovným východiskám pedagogickej práce. Práca učiteľa patrí k veľmi náročným činnostiam. Navrhované metodické postupy otvárajú možnosti pre kreatívne vyučovanie a živý vzťah k učebnej látke.

24,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Brožúra o Srdci je odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety však môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu. 

8,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info
Murat Örs | AD-joga

Knižka Joga a rakovina prichádza ako sprievodca pre ľudí, ktorí popri liečbe rakoviny hľadajú odpoveď na otázku, ako sami môžu prispieť k svojmu uzdraveniu.

6,90
4,90
viac info