Online kníhkupectvo

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Vitajte v našom online obchode!

Nájdete v ňom výber knižných titulov, ktoré považujeme za odporúčania hodné pre záujemcov o duchovný rozvoj a individuálnu spiritualitu.
Ak radi skúmate to skryté, hľadáte hlbší zmysel ľudskej existencie a spoznávate spôsoby, ako viesť harmonický a usporiadaný život, máme knihy práve pre Vás. Štúdium filozofických textov môže významne podporiť Vaše osobné bádajúce úsilie. Knihy v našom online eshope sú
z oblasti jogy, filozofie, psychológie, antropozofie a ďalších. Postupne Vám popri literárnom umení predstavíme aj výtvarné, fotografické alebo hudobné umelecké práce rôznych slovenských autorov. 


Novinky


Heinz Grill | AD-joga

Kniha venovaná pedagogickým zručnostiam a duchovným východiskám pedagogickej práce. Práca učiteľa patrí k veľmi náročným činnostiam. Navrhované metodické postupy otvárajú možnosti pre kreatívne vyučovanie a živý vzťah k učebnej látke.

24,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Rudolf Steiner | futurum

Výklad o vývoji človeka k chápaniu nadzmyslových svetov, poznanie duchovnej vedy a cesty, ktorá vedie k poznávaniu vyšších svetov.

12,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info