Online kníhkupectvo

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Vitajte v našom online obchode!

Nájdete v ňom výber knižných titulov, ktoré považujeme za odporúčaniahodné pre záujemcov o duchovný rozvoj a individuálnu spiritualitu.
Čítanie pre všetkých, ktorí túžia zmeniť svet a sú pripravení začať
od seba!
 

Knihy v našom online eshope sú z oblasti jogy, filozofie, psychológie, antropozofie a ďalších. Ak radi skúmate to skryté, hľadáte hlbší zmysel ľudskej existencie a spoznávate spôsoby, ako viesť harmonický a  usporiadaný život, máme knihy práve pre Vás.                                  Štúdium filozofických textov môže významne podporiť Vaše osobné bádajúce úsilie.                                                                                                                                                                                           


Novinky


Heinz Grill | AD-joga

Knižka Obličky je venovaná významu tohto orgánu pre duševné zdravie, postupom pre rozvoj citového života a záujmu o okolie ako prevenciu pred duševnými poruchami a stratou zmyslu.

11,80
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha venovaná pedagogickým zručnostiam a duchovným východiskám pedagogickej práce. Práca učiteľa patrí k veľmi náročným činnostiam. Navrhované metodické postupy otvárajú možnosti pre kreatívne vyučovanie a živý vzťah k učebnej látke.

24,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Brožúra o Srdci je odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety však môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu. 

8,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info
Murat Örs | AD-joga

Knižka Joga a rakovina prichádza ako sprievodca pre ľudí, ktorí popri liečbe rakoviny hľadajú odpoveď na otázku, ako sami môžu prispieť k svojmu uzdraveniu.

6,90
4,90
viac info