Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Kurzy jogy

 

 

Spoznajte základy jogy, aj oveľa viac...

Kurzy jogy sú príležitosťou spoznať kvalitnú jogu aj nových priateľov, ľudí s podobnými záujmami a životnými hodnotami. Na lekciách sa popri cvičení dotýkame aj rôznych oblastí duševného poznania a osobnostného rozvoja.

Pozrite si náš rozvrh skupinových kurzov  a nájdite v ňom svoj čas pre jogu.

Vďaka individuálnemu prístupu získate kvalitné znalosti o jogových cvikoch a význame jogy pre súčasného človeka. Učíme sa cvičiť jogové ásany telesne správne a zároveň pekne, aby telo ako nástroj vydalo svoj najkrajší obraz a vyjadrilo hlbší zmysel jogovej pozície. Tvorivá práca vedomia na tele a formovanie estetických jogových pozícií prispieva k posilňovaniu duševných síl - myslenia, cítenia a vôle

Na lekciách pracujeme v súlade s princípmi jogového konceptu Novej jogovej vôle. Cvičenia tak popri zlepšení fyzickej kondície vedú človeka smerom k budovaniu vnútorného pokoja a k usporiadaniu vedomia, zvyšujú odolnosť proti nátlakom a stresovej záťaži. V neposlednom rade zlepšujú imunitný systém a napomáhajú získavať znova radosť z kontaktu so životom a s ľuďmi v našom sociálnom okolí. Na lekciách sa účastníci postupne aktívne zapájajú aj do uvádzania cvikov a celkovo napredujú v spoznávaní princípov voľne vedeného pohybu a voľného dychu.

Skupinové cvičenia jogy sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy aj mužov. Spravidla sú skupiny zmiešané a začiatočníci sa popri pokročilejších adeptoch ľahšie rozvíjajú a rýchlejšie učia.  Niektoré skupinové lekcie sú určené začiatočníkom a iné pokročilým. Táto informácia býva v prípade konkrétneho kurzu vyznačená v aktuálnom rozvrhu.
 

Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: