Heinz Grill

Zoradiť podľa:

Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Heinz Grill (1960) pochádza z obce Soyen pri Wasserburg am Inn v Južnom Nemecku. Od detstva mal silný vzťah k prírode a veľkú potrebu slobody a bol, ako vraj hovorievala jeho mama „nevychovateľné“ dieťa. Neskôr však údajne otec pripustil, že sa napokon „sám vychoval celkom dobre“.

Jeho náklonnosť pre prírodu viedla až k tomu, že sa stal veľmi uznávaným horolezcom, realizoval mnohé prvovýstupy a otváral nové horolezecké trasy. Stal sa liečebným praktikom a svoje zdravotnícke vzdelanie obohatil štúdiom antropozofie a dychovej terapie.

Popritom sa zaoberal jogou, absolvoval jej základné štúdiá v Kanade a stal sa dnes už medzinárodne známym a uznávaným jogovým učiteľom. V súčasnosti žije v severnom Taliansku a pôsobí ako spisovateľ a odborný referent. Napísal viac ako 60 knižných titulov a na podujatiach rôzneho charakteru vedie prednášky so zameraním na jogu, spiritualitu, pedagogiku, architektúru, výživu a medicínu. Podieľa sa aj na vzdelávaní jogových učiteľov z rôznych európskych krajín.


Heinz Grill | AD-joga

Knižka Obličky je venovaná významu tohto orgánu pre duševné zdravie, postupom pre rozvoj citového života a záujmu o okolie ako prevenciu pred duševnými poruchami a stratou zmyslu.

11,80
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha venovaná pedagogickým zručnostiam a duchovným východiskám pedagogickej práce. Práca učiteľa patrí k veľmi náročným činnostiam. Navrhované metodické postupy otvárajú možnosti pre kreatívne vyučovanie a živý vzťah k učebnej látke.

24,50
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Kniha o škole slobodného dychu, postupy pre skvalitnenie dýchania, rozvoj vedomia a celkové posilnenie imunitného systému prostredníctvom jogových cvičení.

21,90
viac info
Heinz Grill | AD-joga

Brožúra o Srdci je odborný text, určený primárne terapeutom, lekárom a ďalším odborníkom na duševné a telesné zdravie. Zaujímavé podnety však môžu v texte nájsť všetci, ktorých zaujíma duševno-duchovná a vývojová stránka medziľudského kontaktu. 

8,00
viac info
Heinz Grill | Citadella

Komplexná učebnica jogy pre inštruktorov jogy aj záujemcov o jogu. Obsahuje rozbor viac než 30 jogových pozícií a pozdravu Slnka. Umelecko-estetické vyobrazenie ásan inšpiruje aj duševné cítenia a rozvíja myslenie, cítenie a vôľu cvičiaceho.

18,00
viac info