Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

AD-joga na knižnej výstave Bibliotéka 2021

V knižnom stánku Vydavateľstva AD-joga sme vystavovali knihy predovšetkým s tematikou Novej jogovej vôle, ktoré boli v posledných rokoch preložené a vydané v slovenskom jazyku.

V sobotu 13. novembra 2021 sme v literárnom centre Bibliotéky (výstavisko Incheba) organizovali podujatie - diskusiu o imunite, zdraví a pekných medziľudských vzťahoch pod názvom Možnosti posilnenia imunity vo vzťahu k pohybu, dychu a duševnému zdraviu.

Podujatie si môžete pozrieť nižšie zo záznamu.

Hostia Mgr. Matej Štepita a Mgr. Paula Dobiášová Vás zaujímavým rozprávaním iste inšpirujú k zdravej pohybovej aktivite a rozvoju vedomého vnímania. Správne vedený pohyb, jasné vnímanie a rozvíjanie predstáv o formách a priestore sú kľúčom k regeneratívnemu uvoľneniu dychovej činnosti. Kvalitné dýchanie je východiskom pre udržiavanie zdravia tak na fyzickej, ako aj na duševnej rovine a pre utváranie slobodného vzťahu k sebe, okoliu a celej spoločnosti.

Matej Štepita pôsobí v Bratislave, ako jogový učiteľ a psychológ. Pracuje v občianskom združení Učitelia jogy a záleží mu na tom, aby u svojich účastníkov, klientov aj študentov podporil duševné zdravie a rozvoj. Viac o Matejovi Štepitovi...

Paula Dobiášová je učiteľkou jogy a farmaceutkou. Kladie dôraz na precíznu prácu s telom a kreatívny prístup k pohybu, aj rozvíjanie schopnosti koncentrácie. Má medicínske vzdelanie.  Viac o Paule Dobiášovej...


Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: