Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Jarný cyklus kurzov jogy

Aktuálne prebieha jarný cyklus jogových kurzov. Pravidelné cvičenie jogy pôsobí ozdravujúco na fyzické telo aj duševnú pohodu. Popri cvičení sa učíme vnímať kvalitu dychu, výraz ásan v ich estetike a vnútornom zmysle. Prihlasovanie je možné aj v priebehu kurzov.

Tvorivá práca vedomia na tele formovanie estetických jogových pozícií podporujú rozvíjanie duševných síl - myslenia, cítenia a vôle. Tieto duševné sily sú veľmi úzko prepojené s pohyblivosťou a aktivitou chrbtice, jej vnímaním, spevňovaním a zlepšovaním jej pružnosti.

Vďaka individuálnemu prístupu získate kvalitné znalosti o jogových cvikoch a význame jogy pre súčasného človeka. Na našich lekciách cvičíme pekné a účinné jogové cviky, rozvíjame osobný tvorivý potenciál, podporujeme vás v zmysluplnom sebaprekonávaní

Vyhľadajte si svoj čas pre jogu v našom ROZVRHU. Lekcie prebiehajú v Podunajských Biskupiciach na ZŠ Podzáhradná, v Malinove na Bratislavskej ulici a v Miloslavove, v novom AD-centre v časti Anna park .Jarný cyklus cvičení prebieha od 9. apríla do 17. júna 2024. Okrem večerných lekcií je v ponuke ranná joga s lektorkou Evkou v Miloslavove. Viac informácií v rozvrhu.

 Akceptujeme vstupy na kartu zamestnaneckých benefitov MULTISPORT

Poskytujeme zľavu pre držiteľov karty EGOCARD.


Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: