Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Predstavujeme novú lektorku Evu

Od januára 2024 vedie ranné lekcie jogy v Miloslavove  lektorka ajurjogy a marma terapeutka Eva. Jogu považuje za neoddeliteľnú súčasť svojho života.

 


Lektorka Eva Jánošková
sa joge venuje už približne 15 rokov. Vďaka joge sa tiež dostala k Ajurvéde, ktorú študovala na svetoznámom Ajurvédskom Inštitúte v Spojených štátoch. Získala tam aj certifikát cvičiteľa ajurjogy. V súčasnosti ponúka ajurvédske konzultácie na obnovenie rovnováhy a rovnaký cieľ sleduje na hodinách ajurjogy a marma terapie*. Ajurjoga je založená na tradičných princípoch hatha jogy a integruje poznatky z ajurvédy pri tvorbe cvičebných zostáv. Každá hodina ajurjogy začína dýchacími cvičeniami na uvoľnenie tela a mysle, pokračuje rozvičkou a asánami a končí krátkou meditáciou. Viac informácií nájdete tu.
 
 
*) Marma terapia vychádza zo starodávnej múdrosti Ajurvédy a ponúka jemnú stimuláciu vitálnych energetických bodov na celom tele.  V jemných, skúsených rukách terapeuta sa stáva cestou k vyváženiu energie, uvoľneniu napätia a omladeniu. Zaujala Vás marma terapia? Tu môžete zistiť viac.

Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: