Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Knižka Slobodný dych

Heinz Grill
Slobodný dych a svetelno-duševný proces

"Kniha opisuje vedome aktívny, estetický a regenerujúci spôsob cvičenia s telesnými a dychovými cvičeniami na spirituálnom základe.

Vychádzajúc z autorom rozvinutých princípov slobodnej dychovej školy, sú tu predstavené jednoduché a pokročilé pozície jogy (ásany), ako aj mnohé úplne nanovo vytvorené pohybové formy, kombinované do krátkych cvičebných zostáv." 

 

 

FORMULÁR PRE OBJEDNANIE KNIHY
(vo formulári zvoliť  Kniha Slobodný dych)
Cena knihy je 21,90 EUR.

 

 

 

"Každá cvičebná kapitola obsahuje zrelé meditatívne myšlienky pre chápanie človeka ako duchovnej, duševnej a fyzickej bytosti. Návody k cvičeniu obsahujú aj podnety k vlastnej vedomej aktivite, ako aj k rozvoju slobodne prežívanej dychovej činnosti a pohybovej dynamiky.

 

 

Kapitoly k základu náuky o človeku a terapeutickým možnostiam procesu slobodného dychu, ako aj klasickej jogovej praxi riadeného dýchania (pranayama) popritom poskytujú mnohé ďalšie podnety pre hlbšie zaoberanie sa obsahom a pre tvorbu poznania. Úvodná a záverečná kapitola nakoniec popisujú hlboké porozumenie spirituality, meditácie a duchovného rozvoja vo všeobecnosti, ktoré autor dáva knihe za základ." (Výňatok z  predslovu knihy od S. Kurtha)
 
Z obsahu knihy vyberáme:

Vnútorný pokoj, meditácia a koncentrácia

Rozšírené porozumenie dýchaniu vo vzťahu k antropozofickej náuke o človeku a medicíny

Základy slobodnej školy dychu

Prax a terapeutické pôsobenie slobodného školenia dychu s duševno-duchovnými obsahmi

Tvorba poznania o vedení dychu (pranayama) vo svetle kritiky jogy Rudolfa Steinera

Duchovná rozvojová cesta

 

Pozrite si aj video o našom novom titule: