Predpredaj knihy Slobodný dych

Môcť slobodne dýchať - je to samozrejmosť alebo vzácnosť? Dýchate slobodne? A čo to znamená? Odhaľte princípy kvalitného, voľne plynúceho, slobodného dychu v slovenskom vydaní knihy Slobodný dych a svetelno-duševný proces. 

Kniha Slobodný dych a svetelno-duševný proces od autora Heinza Grilla je cennou príručkou nielen pre učiteľov a inštruktorov jogy, ale aj pre fyzioterapeutov, psychológov, špeciálnych pedagógov a iné terapeutické povolania.

Na vydaní knihy sa podieľa tím spolupracovníkov, ktorí vyučujú jogu a využívajú poznatky z knihy v práci s účastníkmi kurzov.

Nielen v súvislosti s pandémiou koronavírusu sa problematika dýchania opäť dostala do centra pozornosti. Sú to aj rôzne stresové záťaže, úzkosti a strachy z neznámeho, ktoré človeka oberajú o dych a tak oslabujú nielen jeho psychiku, ale postupne aj imunitu a fyzické zdravie. Kniha nadnáša možné východisko pre súčasného človeka - utváraním estetických, aktívnych, rozvojových cvičení, vychádzajúcich z princípov jogy sa dá upraviť kvalita dychu a posilnia sa aj životné sily človeka.

Vydanie knihy zastrešuje Vydavateľstvo AD-joga. Termín vydania: JÚN 2021.
Pred samotným vydaním knihy hľadáme podporovateľov a prispievateľov, ktorí by finančne podporili jej vydanie. Možností ako prispieť je viac:

  • zakúpte si novú knihu už teraz v PREDPREDAJI za zvýhodnenú cenu 19,90 EUR (teda so zľavou 2 EUR). Knihu získate ihneď po jej vydaní  a ako poďakovanie Vám zašleme VOĽNÚ VSTUPENKU NA LEKCIE JOGY v štúdiách AD-joga alebo IntegralEducation Prajna  (prosím uveďte Vašu preferenciu v poznámke)
  • Učitelia jogy a terapeuti môžu využiť v rámci PREDPREDAJA množstevnú zľavu 20% a viac:
    => pri odbere 2 výtlačkov je cena knihy 17,50 EUR
    => pri odbere 4 výtlačkov a viac je cena knihy 16,90 EUR
    Pri zadávaní objednávky prosím uveďte želaný počet výtlačkov do poznámky.

FORMULÁR PRE OBJEDNANIE KNIHY

(Vo formulári zvoľte Kniha Slobodný dych PREDPREDAJ.)

 

Môžete prispieť aj dobrovoľným príspevkom, ktorý Vám bude po vydaní knihy odrátaný od predajnej ceny (21,90€) v plnej výške.

Dobrovoľné príspevky na zakúpenie knihy posielajte na účet SK9511000000002934142482
(Vydavateľstvo AD-joga). Ďakujeme!


Bližšie informácie poskytne a fakturáciu vybavuje Miriam Bellušová 

 

 

Publikácia Slobodný dych a svetelno-duševný proces je inšpiratívnym čítaním pre tých, ktorí chcú porozumieť súvislostiam dychu, pohybu a práce vedomia. Záujemcovia v nej nájdu známe, aj novonavrhnuté jogové pozície a konkrétne zostavy, ktoré umožňujú slobodne zažívať svoj dych.

Súčasťou cvičení je zaoberanie sa abstraktnými predstavami, napríklad o rozpínavosti, otvorenosti, vertikalite, šírave alebo rozhodnosti, čím sa tiež posilňuje tvorba nových životných síl a celkovo zdravie. 

Pozrite si aj krátke video o našom novom titule:

 


Podeľte sa o článok s priateľmi na sociálnych sieťach: