Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Registrácia do kurzov jogy

Od januára 2023 začína zimný cyklus jogových kurzov, v ktorých popri pokračujúcich záujemcoch radi privítame aj nových začínajúcich klientov. Pravidelné cvičenie jogy pôsobí ozdravujúco na fyzické telo aj psychiku. Naučíte sa voľne dýchať aj v zložitejších pozíciách a situáciách,  spoznáte tri sily vedomia človeka, zlepšíte stav chrbtice a kĺbov. 

Vyhľadajte si svoj čas pre jogu v našom ROZVRHU. Lekcie prebiehajú v Podunajských Biskupiciach na ZŠ Podzáhradná a v Malinove v nových priestoroch na Zelenej ulici.

Tvorivá práca vedomia na tele formovanie estetických jogových pozícií podporia rozvíjanie duševných síl - myslenia, cítenia a vôle. Tieto duševné sily sú veľmi úzko prepojené s pohyblivosťou a aktivitou chrbtice, jej vnímaním, spevňovaním a zlepšovaním jej pružnosti. Vďaka individuálnemu prístupu získate kvalitné znalosti o jogových cvikoch a význame jogy pre súčasného človeka. Na našich lekciách cvičíme pekné a účinné jogové cviky, rozvíjame osobný tvorivý potenciál, podporujeme vás v zmysluplnom sebaprekonávaní

Začíname už 9. januára. Cvičenia budú prebiehať do konca marca 2023.

Akceptujeme vstupy na kartu zamestnaneckých benefitov MULTISPORT

Poskytujeme zľavu pre držiteľov karty EGOCARD.