Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Kurzy jogy pre zdravie a dobrú imunitu

Pre všetkých záujemcov o kvalitnú jogu ponúka Škola jogy AD joga jesenné kurzy jogy.
Na našich lekciách cvičíme pekné a účinné jogové cviky, rozvíjame osobný tvorivý potenciál, podporujeme vás v zmysluplnom sebaprekonávaní

Pravidelným venovaním sa joge silnie odolnosť človeka voči výkyvom nálad a stresovým záťažiam. Vďaka cvičeniu jogy sa posilňuje aj imunitný systém a zlepší celková kondícia.

Vyberte si v našom rozvrhu svoj čas pre jogu.

 

Organizačné informácie:

Cvičenia prebiehajú v mesiacoch september až december v Malinove a v Podunajských Biskupiciach. Úvodné lekcie sa konajú 19. a 20. septembra, záverečné 12. a 13. decembra. Do kurzov je možné pridať sa aj počas ich trvania. Veríme, že túto jeseň kurzy prebehnú bez obmedzení. Avšak v prípade obmedzení z dôvodu covidu sa Vaše predplatené lekcie presunú do ďalšieho obdobia alebo Vám vstupné vrátime. 

Digitálna novinka: Platby za kurzy sú možné už ONLINE.
Vo formulári Prihlášky najnovšie nájdete aj priamu platbu za lekcie jogy a to platobnou kartou alebo online prevodom. Stačí, ak si vyberiete želaný počet lekcií, systém automaticky prepočíta cenu a Vy môžete rovno pristúpiť k platbe. Následne Vám zašleme potvrdenie o zaplatení a vyúčtovaciu faktúru.

Dovidenia na JOGE priatelia   :-)