Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Knižná novinka: Signatúry planét a videorozhovor o knihe

Pre pedagógov, vychovávateľov, učiteľov jogy a všetkých, čo sa zaujímate o umenie učiť a inšpirovať iných pre poznanie, ktoré ste nadobudli, vydávame novú knihu venovanú duševno-duchovnému rozvoju v pedagogike. 

V knihe Signatúry planét a duševno-duchovný rozvoj v pedagogike autor Heinz Grill na praktických príkladoch vysvetľuje prejavy charakteristík  jednotlivých planét, Mesiaca a Slnka v osobnom prejave pedagóga, v spôsobe jeho vyjadrovania a reči, vo zvolených učebných krokoch a vzťahu
k žiakom
a účastníkom vzdelávaní.

Autor knihu napísal na základe nadobudnutého ezoterického poznania a z neho vypracoval metodické postupy vhodné pre vyučovanie. Dôraz pritom kladie na budovanie vzťahu dôvery medzi učiteľom a žiakom, na vzájomný rešpekt a ľudskú dôstojnosť.

V centre pozornosti stojí duševno-duchovný rozvoj jednotlivca, tak pedagóga ako aj žiaka.

Kniha je cennou inšpiráciou a sprievodcom v otázkach duševného rozvoja pre všetkých pedagógov, vychovávateľov, psychológov, učiteľov jogy, ale aj koučov a terapeutov.

Knižku si môžete objednať v našom online-kníhkupectve už dnes. 

Chcete vedieť viac o tomto novom titule? Pozrite si rozhovor s Matejom Štepitom, psychológom a lektorom zážitkovej pedagogike, v ktorom Vám knižke predstavíme bližšie: