Na používanie e-shopu musíte mať povolený JavaScript!

Čítanie o joge

Nielen v čase lockdownu je zaujímavé študovať a čítať o joge, duševnom rozvoji a sebarealizácií. Keď jogovú ásanovú prax sprevádza štúdium jogovej literatúry, cvičiaci spoznáva širšie súvislosti cvičenia, napr. s duševným a fyzickým zdravím. Vďaka zaoberaniu sa s významom jogových cvikov sa naučí vnímať cviky tak na zmyslovej rovine, ako aj na rovine duševného cítenia

"Rozvíjaním duševného života sa človek stáva samostatnejším, menej ovplyvniteľnejším vonkajším dianím a kreatívnejším v nadväzovaní vzťahov k rôznym pomerom života," uvádza v knihe Duševná dimenzia jogy autor Heinz Grill.

Škola jogy AD-joga vám prináša kvalitné tituly rôznych autorov z oblasti jogy: knižka Duševná dimenzia jogy tvorí základnú učebnicu jogy a obsahuje všetky známe pozície jogy.

Knižka Joga a rakovina je určená cvičiacim, dotknutým rakovinovým ochorením a obsahuje jednoduché ásany pre začínajúcich záujemcov.

Knižka Srdce sa zaoberá orgánom srdca a jeho zdravím nielen na telesnej úrovni. Prináša zaujímavé informácie o srdci ako o orgáne empatie, vzťahovosti a centra duševných cítení. 

V najnovšom knižnom titule Slobodný dych a svetelno-duševný proces nájdete dychové cvičenia tzv. školy slobodného dychu a veľmi praktické zostavy na každodenné cvičenie a zlepšovanie kvality dýchania.

Viac informácií o jednotlivých knižných tituloch a možnosti objednania nájdete v sekcii Online kníhkupectvo.