Prebieha jesenný cyklus kurzov jogy

V období JESEŇ 2017  sa na pravidelných hodinách jogy budeme venovať významu cvičenia jogových pozícií, takzvaných ásan, pre celkové posilnenie človeka.  

Tvorivá práca vedomia na tele  a formovanie estetických jogových pozicií  podporia  rozvíjanie duševných síl - myslenia, cítenia  a vôle. Tieto duševné sily sú veľmi úzko prepojené s pohyblivosťou a aktivitou chrbtice, jej vnímaním, spevňovaním a zlepšovaním jej pružnosti.  

Kurzy pre jesenný trimester (od 18.9. do 15.12.2017) nájdete v sekcii rozvrh

V novom období privítame v našej škole novú jogovú učiteľku, Veroniku Sorentíny, ktorá bude v tomto trimestri viesť štvrtkové ranné a večerné cvičenie v Alžbetinom Dvore na Južnej 527. Veronika študuje jogu Novej jogovej vôle a v tomto roku začala aj samostatne viesť hodiny jogy. Som rada, že sa rozhodla spolupracovať so Školou jogy AD-joga a sprostredkuje našim klientom pekné pohybovo-umelecky vykonávané ásany a svoje porozumenie joge. 

Novinkou je aj predĺžená - po novom 90 minútová - hodina jogy v Kultúrnom dome v Miloslave, každý utorok, so začiatkom o 18:30 hod. do 20:00 hod. Dlhší časový priestor využijeme k aktívnemu cvičeniu, aj k rozšíreniu poznatkov o duševnom význame jogových ásan.  Tento kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.