Pozvánka na jogový seminár

Pozývame Vás na ďalší zo série jogových seminárov. Aktuálna téma:  Život v aktívnom nasadení - tvorba životných síl ako prevencia proti fyzickej a psychickej únave.  

Na seminári sa zameriame  aj na hlbšie porozumenie vybraným jogovým pozíciám (ásanám).
Termín konania: 21. októbra  2017 od 10:00 hod. v Miloslavove - časť Miloslava.

Ásana - Polmesiac

 

 

Júnový seminár bude venovaný jogovým pozíciám Sviečka (sarvángásana), Polmesiac (áńjaneyásana) a Stoj na hlave (śírsásana).

Osobitnou teoretickou témou bude tvorba životných síl prostredníctvom fyzických cvičení a cvičení duše, ako aj zamyslenie sa nad rôznymi tzv. životnými, alebo inak povedané éterickými vplyvmi a ich významom pre človeka.

Hosťujúcim lektorom bude Vlado Wagner, dlhoročný učiteľ jogy zo Školy jogy a umenia života Ásana. 

Seminár sa bude konať 21. októbra  2017, v Miloslavove, časť Miloslava - Kultúrny dom.

Trvanie seminára od 10:00 do 14:00 hod. Súčasťou seminára bude v prípade priaznivého počasia program vonku v lipovom sade a malé občerstvenie.

Cena za osobu: 20 EUR

Prihlasovanie formou kontaktného formulára alebo emailom na registracia@ad-joga.sk.

 

 „Pokročilé ásany predstavujú neobyčajne vysokú požiadavku na správne pozorovanie.       Aby tajomstvo duše mohlo pôsobiť a nastúpila koncentrácia, ktorá prináša vždy určitý druh odpútania a oslobodenia od vonkajších telesných rovín, musí byť človek vnútorne silný a bdelý.
Každý žiak, ktorý sa venuje pokročilým ásanám, nesie vo svojom srdci oheň lásky, ktorú nazývame bhakti, a táto ho obdarúva nevysvetliteľnou plnosťou radosti nasadenia",  Heinz Grill, publ. Preduchovnenie tela, r. 2013