Jarné kurzy jogy začínajú od polovice apríla

S príchodom jari začína ďalší, 11-týždňový cyklus cvičení jogy. Radi privítame pokračujúcich, ako aj nových záujemcov o jogu.  Kurzy v Alžbetinom Dvore a v Bratislave začínajú v týždni od 16. apríla a budú sa konať každý týždeň až do konca júna 2018.    

Tvorivá práca vedomia na tele formovanie estetických jogových pozicií podporia rozvíjanie duševných síl - myslenia, cítenia a vôle. Tieto duševné sily sú veľmi úzko prepojené s pohyblivosťou a aktivitou chrbtice, jej vnímaním, spevňovaním a zlepšovaním jej pružnosti. Vďaka individuálnemu prístupu získate kvalitné znalosti o jogových cvikoch a význame jogy pre súčasného človeka.

Joga Novej jogovej vôle  je cvičením, ktoré popri zlepšení fyzickej kondície  vedie človeka smerom k  budovaniu vnútorného pokoja a  k usporiadaniu vedomia, zvyšuje odolnosť proti nátlakom a stresovej záťaži. V neposlednom rade zlepšuje imunitný systém a napomáha získavať znova radosť z kontaktu so životom a blízkymi. 

Kurzy vedú jogové lektorky  Miriam Bellušová a Veronika Sorentíny.

Veríme, že si nájdete svoj čas pre jogu, do kurzu v Kultúrnom dome v Miloslave a v klube Apolka v Bratislave je možné pristúpiť kedykoľvek počas jeho trvania,  prosím v prípade záujmu ma kontaktujte

Tešíme sa na Vás.