... príležitosť stretnúť sa

Škola jogy AD-joga  je priestor pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú jogu a duševné poznanie. Pôsobíme v Miloslavove a okolí, ako aj v Bratislave. 

Joga, ktorú ponúkame, je inšpirovaná koncepciou Novej jogovej vôle, ktorá do popredia stavia umelecko-štýlovú formu ásan a napĺňanie ásan obsahmi, duševne poňateľnými pre súčasného človeka. Vnímajúc, že život človeka má miesto tak v hmotnej sfére, ako aj v duchovno-duševnej oblasti,  oslovujú naše kurzy jogy tak fyzické telo, ako aj vedomie človeka (astrálne telo)

Skupinové cvičenia jogy sú príležitosťou spoznať nových priateľov, ľudí z blízkeho okolia s podobnými záujmami a životnými hodnotami. Na lekcii sa popri cvičení dotýkame aj rôznych oblastí duševného poznania. Učíme sa cvičiť jogové ásany telesne správne a zároveň pekne, aby telo ako nástroj vydalo ten najkrajší obraz a vyjadrilo hlbší zmysel jogovej pozície. 

Individuálne lekcie jogy alebo lekcie jogy pre uzatvorené skupiny ponúkame pre klientov, ktorí majú špecifické požiadavky na čas alebo miesto cvičenia. Je vhodné aj pre tých, ktorí sa usilujú sa o hlbšie preniknutie do súvislostí ducha, duše a tela. Joga pre uzavreté skupiny je určená pre pracovné tímy (napr. spoločné cvičenia v pracovnej dobe), alebo pre rodinných príslušníkov, či skupiny priateľov, ktorí sa chcú venovať joge viac v súkromnom prostredí. S ponukou jogy prídeme aj priamo k Vám domov alebo do Vašich firemných priestorov.  

Školu jogy  otvorila a vedie  jogová učiteľka,  Miriam Bellušová. Jej dlhoročná účasť na inšpiratívnych kurzoch jogy v Škole jogy a umenia života ÁSANA, ktorá sa datuje od roku 2007  a štúdium publikácií o joge a súvislostiach života od autora Heinza Grilla,  vyústili do rozhodnutia pôsobiť ako jogová učiteľka. V roku 2016 absolvovala kurz vzdelávania učiteľov jogy, ktoré organizovalo občianske združenie Nová jogová vôľa. Zároveň je aj certifikovanou inštruktorkou power jogy II.stupňa.

Spriatelené jogové školy

Jogové školy a štúdiá, kde sa môžete tiež stretnúť s jogou Novej jogovej vôle nájdete aj v Pezinku, Svätom Jure a Bratislave:

ÁSANA Škola jogy a umenia života

PREMENA Škola jogy, duševného rozvoja a zdravia

Prajna Sophia Ateliér integrálneho vzdelávania